Bedąc w krajach arabskich grzechem byłoby nie spróbować shishy!
Shisha podawana w krajach arabskich jest o wiele lepsza niż w Polsce. Jest ona prawdziwa i intensywny ma smak. Można by też powiedzieć że jest mocniejsza:) Smaków jest pełno, od wyboru do koloru. Co półgodziny zmieniany był węgiel. Warto też dodać, że jest doskonała na problemy z zatokami. Miałam katar, po shishy nos mi się odetkał. Więc shisha nie tylko relaksuje ale też ma właściwości lecznicze.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz