sobota, 24 lutego 2018

Shisha

Bedąc w krajach arabskich grzechem byłoby nie spróbować shishy!

Shisha podawana w krajach arabskich jest o wiele lepsza niż w Polsce. Jest ona prawdziwa i intensywny ma smak. Można by też powiedzieć że jest mocniejsza:)  Smaków jest pełno, od wyboru do koloru. Co półgodziny zmieniany był węgiel. Warto też dodać, że jest doskonała na problemy z zatokami. Miałam katar, po shishy nos mi się odetkał. Więc shisha nie tylko relaksuje ale też ma właściwości lecznicze.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

cudowne wschody słońca...