Jak narazie do Omanu przyjeżdżają w odwiedziny 3 narodowośći : Polska, Włochy i Niemcy. Można tu także usłyszeć język czeski czy słowacki.
Z pozoru bogaty kraj,jednak to bogactwo się kiedyś skończy...
Oman jak i Emiraty Arabskie żyją głownie z wydobywania ropy naftowej, której jest coraz mniej. Za ok. 10 lat skończy się ropa naftowa i wtedy kraje te będą mieć duży problem. Emiraty Arabskie od lat przyciągają turystów, przecież jest tam Dubaj który każdy choć raz w życiu chciałby odwiedzic. Gorzej ma Oman, gdzie mało kto wie gdzie on leży. Dlatego kraj ten zaczyna się bardzo powoli rozwijać pod względem turystycznym.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz