Jest to kraj bardzo bezpieczny, i przyjazny turystom, lecz na pare rzeczy należy uważać.
Przede wszystkim należy się smarować wysokimi kremami z filtrem. Pomimo wysokiej temperatury nie odczuwaliśmy tam takich wielkich upałów nie do wytrzywamia. I to był własnie błąd za który potem wszyscy płaciliśmy zdrowiem. Zmylił nas najbardziej wiatr od oceanu. Przez to nie posmarowaliśmy się wysokimi filtrami i zaczęliśmy się opalać.
A oto najboleśniejszy skutek uboczny opalania... Noga była dwa razy większa, piekła cały czas. Pomagały jedynie okłady na noc . Niestety przez resztę pobytu moja mama nie mogla się opalać, a wychodząc na słońce musiała mieć przykrytą nogę. Więc przestrzegam przed słoncem!!!!
Jeżeli chodzi o jedzenie, to nie powinno być żadnych sensacji. Jedzenie z reguly jest świeże. Nikt z nas się niczym nie zatruł tak jak było w Egipcie.
Wypożyczając auto, i decydując się na bycie kierowcą, należy uważac na wielbądy. Chodzą po prostu wszędzie ( tak jak u nas koty ) .
\
A gdy już ktoś się decyduje na byciem kierowcą, należy wcześniej przeczytać kary za rózne wykroczenia. Karą z reguły nie są pieniązki lecz pobyt w więzieniu. Np. za przejechanie na czerwonym świetle, kierowca musi pójsc do więzienia i siedzieć tam 3 dni...
Więc jak sami widzicie, jest to bardzo ryzykowne i lepiej wziąc taxówke niż samemu się bawić w to.
Więc jak sami widzicie, jest to bardzo ryzykowne i lepiej wziąc taxówke niż samemu się bawić w to.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz